Poradniki

Jak dodatkowo zarabiać na live?

MONETYZUJ SWÓJ FANPAGE!

CZYM JEST MONETYZACJA NA FACEBOOKU?

Właściciele FanPage mogą używać różnych narzędzi do zarabiania pieniędzy na Facebooku. W zależności od grupy odbiorców i typu produkowanej zawartości, możesz znaleźć odpowiednią kombinację dla siebie.

WARUNKI JAKIE MUSISZ SPEŁNIĆ, ABY MÓC ZARABIAĆ

  • 10 tys. obserwujących lub ponad 250 powracających widzów i odnotować w ciągu ostatnich 60 dni jeden z poniższych wyników:
  • 50 tys. aktywności dotyczących postów lub 180 tys. minut czasu oglądania

NA CZYM MOŻESZ ZARABIAĆ?

Reklamy in-stream na żądanie

  • Reklamy in-stream na żądanie to krótkie reklamy, które możesz umieszczać w kwalifikujących się filmach, aby zarabiać pieniądze.

Subskrypcje

  • Utwórz subskrypcję dla swojej strony i co miesiąc uzyskuj przychód. Możesz zaoferować ekskluzywne korzyści i rozwijać społeczność osób, które wykupiły subskrypcję, aby Cię wesprzeć. Dowiedz się więcej o tym, jak subskrypcje mogą wspierać Twoje materiały.

Płatne wydarzenia online

  • Zarabiaj pieniądze, organizując wydarzenia online, za udział w których trzeba zapłacić.
  • Reklamy in-stream w transmisjach na żywo

Aby uzyskać korzyści finansowe, dodaj krótkie reklamy do swojej transmisji na żywo i wcześniejszych filmów. Ty wybierasz filmy, które chcesz monetyzować za pomocą reklam przed nagraniem (pre-roll) i w trakcie nagrania (mid-roll) oraz reklam z obrazem. Decydujesz również o tym, kiedy będziemy dostosowywać reklamy do odbiorców, którzy mogą przebywać w różnych miejscach.

Artykuły ekspresowe

  • Monetyzuj swoje artykuły przy użyciu tego szybko ładującego się formatu natywnego preferowanego przez czytelników.Skonfiguruj

WEJDŹ TUTAJ I SPRAWDŹ, CZY SIĘ KWALIFIKUJESZ!  -> ZAKŁADKA MONETYZACJA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *